Wesołych i zdrowych!

Wesołych i zdrowych!

I oto znowu znaleźliśmy się w okresie świątecznym, który jest okresem radości i odpoczynku w gronie najbliższych, ale również okresem wzmożonej pokusy dla każdego kto się odchudza. Zima ma to do siebie, że powoduje niechęć i lenistwo do wszelkiej formy ruchu, a minusowa temperatura wzmaga apetyt. Zwłaszcza kiedy cały stół zastawiony jest pysznym jedzeniem...

Na szybko

Za kilka godzin wszyscy zasiądziemy do wigilijnego stołu, więc pewnie nie chcecie czytać o tym co wolno, a czego nie wolno jeść. Nie będę też Wam przypominał, że trzeba się jeszcze bardziej pilnować w Święta, bo łatwo zapomnieć, że powinniśmy liczyć kalorie i nie przesadzać z ilością. Ale to już wiecie.

Ja chciałem po prostu w imienu całej redakcji życzyć Wam wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku i chwili zapomnienia od codziennych trosk.

Do ćwiczeń i odchudzania wrócimy wszyscy razem za kilka dni, a na razie odpoczywiajcie... ale serio, nie przesadzajcie z tymi wszystkimi potrawami, a w ramach drogi na pasterkę wybierzcie się na spacer, zmotywujcie całą rodzinę do odrobiny ruchu :)

Wesołych!

Komentarze

Komentuj

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.