TORTURY OSMINA

Autor

Obejrzałam dziś 8 odcinek programu z TVNStyle "Ekstremalny kurs piękna" i jestem pełna zapału do aktywności na zewnątrz :)
Osmin jest nieobliczalny, ale dzięki swoim metodom pokazuje, że nie trzeba wydawać mnóstwa pieniętrz na sprzęt do ćwiczeń i karnety na siłownie, wystarczy zmiana w naszym podejściu do odchudzania, ruszenie tyłka z miejsca. Wystarczy odrobina wyobraźni i przestrzeń wokół nas może zmienić się w siłownię :) w sumie rzeczywiście samo bieganie nie zbuduje nam mięśni i warto poprawcować trochę nad ćwiczeniami wzmacniającymi nasze mięśnie.
Dziś mam zamiar wybrać się na plac zabaw dla dzieci, na pewno znajdę tam jakieś drążki do zwisów czy nawet napotkana ławka może przydać się do ćwiczeń np. pompek, a schody do stepów :)
Nie wiem jak odnieś się do diety, którą narzuca Ostin: wyłącznie ryba, sałata i woda przez miesiąc i to w ograniczonej ilość, bo jak twierdzi krowa też je tylko trawę i jak wygląda :D hahaha w sumie mnie to podejście śmieszy, nie można jeść tylko ryby, sałaty i pić wody, bo nie dostarczą one nam wszystkich wit i minerałów, więc może co do mniejszych porcji się bym zgodziła, ale na pewno nie tak rystrykcyjnej diety. Suma sumarum dieta taka jest wg mnie niebezpieczna, bo po jej przerwaniu można nabawić się efektu jojo.
Tak, że zdrowa dieta i ruch na zewnątrz!!! :D Do boju! :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.