MsNobody - użytkownik na OdchudzamSie.pl

Profil użytkownika MsNobody

MsNobody komentował(a) na

Emmilie

Dziewiętnastoletnia dziewczyna (dopuszczalne jest nawet słowo "kobieta"), której korzenie sięgają Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do rodzimego kraju kilka lat temu, obserwując niezmordowany zapał i wytrwałość wspaniałych, polskich kobiet w dążeniu do celu, zapragnęła osiągnąć to, co one - idealną sylwetkę i satysfakcję ze swojej silnej woli oraz cierpliwości.

Szarą codzienność pomagają jej zwalczyć ulubione książki (szczególnie kryminały i powieści o martwych istotach, przykładowo wampirach oraz różnych dziwnych, niewyjaśnionych zjawiskach - wszystko to, co owiane jest nutką tajemnicy), muzyka (która ma ogromną moc i potrafi przynieść zbawienie podczas wieczornych depresji) oraz przyjaciele (gotowi zawsze i wszędzie uraczyć dobrym słowem, a gdy tego potrzeba - jego przeciwieństwem).

Jej największą wadą jest zdecydowanie lenistwo, które uniemożliwia osiągnięcie celów. Oszukuje samą siebie, codziennie obiecując, że od jutra się poprawi - w rzeczywistości zjawisko nazywane "jutrem" nie istnieje i nigdy nie zaistnieje. Chyba że... odpowiednio się zmotywuje.

Motywacja to najistotniejszy składnik jej życia, którego obecnie posiada niedobór. Jednocześnie ma nadzieję, że zmieni się to w nadmiar już w najbliższym czasie.