Zdrowy tryb życia ze stroną "Odchudzam się"- zaczynamy! :)

Autor

Zdrowy tryb życia ze stroną "Odchudzam się"- zaczynamy! :)

Witam wszystkich ciepło!

Chcę zacząć od tego, że ta strona jest mi znana od dość dawna, jak jeszcze tylko Maciej się udzielał i nie było możliwości założenia własnego profilu. Czytałam wpisy, rady, komentarze... Zawsze znalazłam coś dla siebie. ;) Później dłuugo tu nie zaglądałam i w końcu jestem znów! ;]

Czekoladowa księżniczka, bo uwieeelbiam czekoladę i wszystko co z nią związane, czyli słodycze :D niestety nie kończy się to przez całe moje dotychczasowe życie dla mnie dobrze... ;/ Kiedyś nawet zażartowałam, że mogłabym cały dzień nic nie jeść tylko po to żeby móc wsunąć wieczorem coś słodkiego. Niestety potwierdzam, sprawdzone... :P

Ale do rzeczy ;) Jestem prawie dwudziestodwuletnią dziewczyną o niewymiarowej budowie, bo mam 185 centymetrów wzrostu a do tego moja dotychczasowa waga przekraczała 80 kg, lub oscylowała przy nich. Teraz się to zmieniło, ważę dziś mniej niż 70 kg i co tu dużo kryć jestem z siebie dumna. :) Nie chciałabym jednak tego zaprzepaścić, a nawet chcę pójść krok dalej i schudnąć jeszcze kilka kilo modelując pewne miejsca. ;)

Zamierzam od wiosny zacząć biegać i jeździć na rolkach, staram się również ćwiczyć, ale samej ciężko o wytrwałość i samozaparcie, myślę nad siłownią, ale w Wawie drogo...;/

Moim problemem jest przyjemność, którą niewątpliwie sprawia mi jedzenie, oraz to, że zdarzało mi się często "zajadać smutki", dlatego głównie byłam taka pulchna zawsze. Oczywiście nie zapominajmy tutaj o moim zamiłowaniu do słodyczy... jedyne co z tego dobrego wynika to, że kocham piec ciasta, ciasteczka, muffinki i wszystko co słodkie! ;)

 

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tym wpisem. Więcej o sobie w następnych odsłonach. Liczę na Wasze wsparcie, wierzę, że możemy sobie dużo dać, motywacja i wsparcie jest bardzo ważne w dbaniu o zdrowy styl życia. ;)

Pozdrawiam wszystkich czytających i zmagających się codziennie o lepsze jutro dla siebie i swojego ciała. :D

Ps. Przepraszam za chaotyczny styl wypowiedzi, ale jak chcę dużo przekazać, to tak się niestety dzieje, wybaczcie. ;)

Komentarze

Gratuluje sukcesów!

Jak utrzymać zdobytą wagę to rzecz równie istotna co jej zrzucanie. Jak już się ją zrzuci to nawet istotniejsza ;-) Ja już mniej więcej wiem jak zrzucać, ale jeszcze nie wiem jak ją utrzymać :-)))

To mam nadzieję Janek, że się szybko dowiesz bo ja się malutkimi kroczkami zbliżam do wymarzonej wagi i troszq się obawiam, ze nie będę wiedziała jak ją utrzymac dlatego przydadzą mi się wszelkie wskazówki :)

Pozdrawiam, Chocolate

;-D To może zrobimy tak, że będziemy się od siebie uczyć nawzajem? Synergia naszą bronią! :-)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.