Profil użytkownika MsNobody

MsNobody komentował(a) na

Emmilie

Dziewiętnastoletnia dziewczyna (dopuszczalne jest nawet słowo "kobieta"), której korzenie sięgają Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do rodzimego kraju kilka lat temu, obserwując niezmordowany zapał i wytrwałość wspaniałych, polskich kobiet w dążeniu do celu, zapragnęła osiągnąć to, co one - idealną sylwetkę i satysfakcję ze swojej silnej woli oraz cierpliwości.

Szarą codzienność pomagają jej zwalczyć ulubione książki (szczególnie kryminały i powieści o martwych istotach, przykładowo wampirach oraz różnych dziwnych, niewyjaśnionych zjawiskach - wszystko to, co owiane jest nutką tajemnicy), muzyka (która ma ogromną moc i potrafi przynieść zbawienie podczas wieczornych depresji) oraz przyjaciele (gotowi zawsze i wszędzie uraczyć dobrym słowem, a gdy tego potrzeba - jego przeciwieństwem).

Jej największą wadą jest zdecydowanie lenistwo, które uniemożliwia osiągnięcie celów. Oszukuje samą siebie, codziennie obiecując, że od jutra się poprawi - w rzeczywistości zjawisko nazywane "jutrem" nie istnieje i nigdy nie zaistnieje. Chyba że... odpowiednio się zmotywuje.

Motywacja to najistotniejszy składnik jej życia, którego obecnie posiada niedobór. Jednocześnie ma nadzieję, że zmieni się to w nadmiar już w najbliższym czasie.