19 sierpnia 2012, motywacja

Autor

19 sierpnia 2012, motywacja
19 sierpnia 2012, motywacja
19 sierpnia 2012, motywacja
19 sierpnia 2012, motywacja

 

Tak jak w tytule, mnie motywuje wiele rzeczy  take jak to że gdybym była 10 kg lżejsza podobałabym sie bardziej chłopakom, ciocię padłyby z wrażenie itp, jednak najwiekszą moją motywacją są właśnie takie zdjęcia na których są przemiany bo wtdy widdzż i myślę: 'skoro innym się udało, to dlaczego ja bym nie dała rady?' lub fotografie na których widnieją otyłe i (o zgrozo) młode osoby, bo wtedy wiem że moje niekntrolowane zachcianki na słodycze mogą doprowadzić mnie do czegoś takiego, także miłej niedzieli i motywujemy się :)

 

*Zdjęcia zapożyczone od wujka Google!

Komentarze

mnie motywują filmiki na YT "my weight loss" :)

A mnie motywują wrogowie. Wiem, wiem. Dziwne to, ale to właśnie wrogom powinniśmy dziękować - nie dość że przeczesują naszych przyjaciół, zostawiając nam tych wiernych i prawdziwych, to jeszcze pokazują (w dość nieprzyjemny sposób, co też motywuje - koniec uwag o wielorybkach <patrz mój nick XD>) co jest z nami źle. Więc dziękuję Ci wrogu, który poszedłeś do innego gimnazjum niż ja, i już Cię więcej oby nie spotkam. :D

A te zdjęcia - najbardziej zszokowało mnie (i pocieszyło zarazem) drugie i trzecie zdjęcia - jestem z figury bardzo podobna do dziewczyny w zielonej koszulce, a ta w niebieskim była ciut grubsza niż ja. A jak się odmieniły i one, i ich twarze, nie poznałabym samej siebie po takie metamorfozie, już się nie mogę doczekać mojego startu czyli 3 września! 

Mnie również motywują takie zdjęcia, ale te moje :) Jak widzę, że jestem trochę chudsza niż kiedyś a mogę zdziałać jeszcze więcej to od razu odechciewa się sięgnąć po coś bynajmniej nie zdrowego. Nic nie działa tak motywująco jak oglądanie efektów codziennej walki z samym sobą ;)

haha ale te panie na zdjęciach przytyły :) (taki zart jakby co)

___________________

Czy warto „zdobywać góry” i ambitnie dążyć do celu?...  Zdecydowanie tak!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.