Profil użytkownika Andżi

Na blogu użytkownika

Krótko, zwięźle i na temat dziś będzie:) 

Nie wiem czy schudłam i jeżeli tak to ile od mojego "wielkiego come back-u" , ale sukces chyba jakiś jest. A mianowicie: kupiłam sweter w rozmiarze "M", a nie jak zawsze "L" lub "XL"; poza tym spodnie mniejsze o 3 rozmiary, zmiast 32 rozmiar 29 :) Czy to nie jest piękne :D

Ale żeby nie było tak kolorowo, ostatnio nie mogę się przemóc do biegania. Nie mam czasu, ochoty ani sił by to robić. Mam...

Hej, jestem Andżi i jestem gruba :) ---> czyli zaczynam od początku !!!

Wróciłam, wróciłam i jeszcze raz wróciłam :D Mam w sobie tyle enegii i tyle motywacji, że mogłabym góry przenosić :D

Mam teraz zamiar biegać ranoo, zaraz po wschodzie słoneczka ruszać swój zadek z ciepłej pościeli i pędzić w kierunku szczupłej sylwetki :)

Już dawno nic nie pisałam, a jak pisałam to w złym tonie. Teraz też nie będzie lepiej. W sumie nie zmieniłam nic, podjadam coraz więcej, diety się trzymam tak, że brak mi słów. Ale.... postanowiłam to zmienić.

Kończe z imprezami do świąt, a od poniedziałku wracam do pierwszej fazy diety by uspokoić skoki cukru we krwi i znowu wejść na dobrą drogę. Muszę zlapać trochę samodyscypliny i wiem, że w taki sposób mi się to uda.

Po drugie znowu będę biegać. Nie będzie wymówek typu: nie...

Raz na wozie, raz pod wozem…  ale ciągle w drodze :)

Nie powiem bym była wzorem dla odchudzających. Często zbaczam z ścieżki wiodącej do szczupłej sylwetki i mimo, że nie są to wielkie odstępstwa to odciągają mój wymarzony cel w czasie.

Lista wykroczeń:

- ćwiczyłam nieregularnie (albo wcale), [tyczy się to całego ubiegłego miesiąca],

- przekraczałam dozwoloną ilość produktów, które mogę spożywać,

- w ten weekend zjadłam 1,5 tabliczki czekolady...

Grupy użytkownika